Copyright © 2010 by mebleGALANT · All Rights reserved · e-mail: biuro@szafy-kuchnie.pl

Szafy wnękowe na zamówienie

Jako profesjonalny producent szaf wnękowych, oferujemy naszym Klientom produkty wykonane na podstawie najlepszych i niezawodnych płyt laminowanych, cenionej marki EGGER oraz Kronopol.
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
szafkarozna
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
STUDIO meble design
komoda prl1m
kuch5
lozko1m
lozkopietrowe2m
reg2m
reg3m
regdziec
regdziecM
rtv1m
rtv2m
rtv3m
stol1m
stol2m
stolnocny1m
szafa slosnydach
szafa2m
szafa3m
szafa3mb
szafa3mc
szafa5m
Oferowane przez nas szafy wnękowe na zamówienie tworzymy z wysokiej jakości płyt laminowanych, które powstają na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej bądź też płyty MDF, która z kolei pokryta jest papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi (jednostronnie lub dwustronnie). Dzięki temu płyty nie wymagają dalszych obróbek, a ich płaszczyzny są od razu wykończone. Zabieg laminowania odbywa się poprzez zaprasowanie filmu dekoracyjnego na płytę, przy równoczesnym nadawaniu płycie struktury.Uwaga!

W przypadku szafy wnękowej (jak i każdej innej) wykonanej z płyty laminowanej, ważne jest, aby jej konserwacja odbywała się bez użycia środków mocno czyszczących (m.in. rozpuszczalników) czy też nabłyszczających. Powierzchnia laminowana stanowi płaszczyznę „ostatecznie skończoną”, dlatego też zaleca się przy jej pielęgnacji używanie miękkiej – suchej lub wilgotnej, ściereczki.

Producent szaf wnękowych na wymiar – pełen profesjonalizm

Świadectwa i certyfikaty

Studio meble design – producent szaf wnękowych na wymiar, swoją ofertę kieruje do Klientów z Poznania, jak i innych miast w Polsce. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są posiadane świadectwa i certyfikaty:
 -  Atest Higieniczny Nr 240/779/271/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1;
 -  Atest Higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1;
 -  Klasyfikacja Ogniowa wydana przez ITB w Warszawie – klasa D – s2, d0.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której znajdziecie państwo próbkę szaf wnękowych na zamówienie, wykonanych przez nasze studio.