Copyright © 2010 by mebleGALANT · All Rights reserved · e-mail: biuro@szafy-kuchnie.pl

Zamów doskonałe meble na wymiar do swojej kuchni!

Kuchnia stanowi niezwykle ważne miejsce w każdym domu. Istotne jest zatem, żeby każdy czuł się tu dobrze, a korzystanie z niej było wygodne oraz praktyczne. Produkowane przez nas meble kuchenne na wymiar stanowią podstawę ku temu, aby powyższe oczekiwania, zostały spełnione w stu procentach!
Macie już Państwo jakąś koncepcje co do wyglądu mebli kuchennych? Podoba Wam się konkretny styl aranżacyjny? A może jeszcze nie zdecydowaliście się, jaką formę mają przyjąć meble w Waszej kuchni? W każdym przypadku nasze studio zapewni Wam kompleksową oraz profesjonalna obsługę, z której nawet bardzo wymagające osoby będą z pewnością zadowolone.
Po otrzymaniu od Państwa niezbędnych informacji co do oczekiwanych wymiarów kuchni oraz jej kształtu czy wyglądu, stworzymy profesjonalne wizualizacje komputerowe. Dzięki nim, uzyskacie podgląd tego, jak Wasza kuchnia będzie się prezentować. W zależności od wymagań, projekt mebli kuchennych na wymiar będziemy zmieniać, tak, aby produkt końcowy w pełni spełniał Państwa życzenia. Na całym etapie projektowania oraz tworzenia mebli zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Meble kuchenne na wymiar – nie tylko Poznań

Produkując meble kuchenne na wymiar, wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, pochodzące od firm, uznanych na całym świecie. Poszczególne szafki i pozostałe elementy kuchni składane są ręcznie, dzięki czemu możemy zagwarantować produkty doskonałej klasy, odznaczające się wyjątkową precyzją wykonania.
Fronty oferowanych przez nas mebli kuchennych na wymiar wykonane mogą być z płyt MDF, meblowych, fornirowanych czy też szkła.
W poszczególnych szafkach zamontować możemy m.in. kosze cargo, specjalne systemy uchwytów i szuflad, podnośniki bądź oświetlenie.
Swoją usługi realizujemy na terenie Poznania oraz okolic. Jesteśmy także otwarci na współpracę z Klientami z innych części kraju.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowoczesne kuchnie oraz do skorzystania z realizowanej przez nas WYCENY online.